Müügipinna rentijale

Kui Sul ei mahu kappidesse enam riided või muud toredad asjad ära – siis tule too need meile müüki. Tee oma seisma jäänud asjad rahaks, just neid võib vajada keegi teine!

Kirjuta meile

Miks rentida müügiboks meie juures?

Meie kirbuturg on sobiva suurusega, et iga  klient jõuaks Sinu boksini, mis on eelduseks, et kaup ära ostetakse.

Meie müügipindu (riiulid ja stange) on võimalik rentida kuu või nädala kaupa.

Kui Soovid pikemat perioodi, küsi julgesti eraldi hinnapakkumist!

Ise Sa kohal olema ei pea, müügi eest hoolitseb meie müüja.

Kliendid saavad meie juures Sinu ostude eest tasuda nii sularahas kui maksekaardiga, mis soodustab Sinu asjade müüki.

Parkimiseks on meil 2 kohta kaupluse ees. Juhul kui need on täis, on võimalik parkida kõrvalasuvatel Kalamaja tänavatel või Põhja- Rimi parklas parkimiskellaga tund aega.

Müügiboksi info

Mis sobivad müügiks?

Müügiks sobivad terved ja puhtad riided, jalanõud, kotid, ehted, nõud, raamatud ja kõik muu, mis mahub meie müügiboksidesse ning toob rõõmu uuele kasutajale!

Väga oodatud on erinevad lastekaubad. Kuna asume tänavaga samal tasemel, on hea tulla poodi ka lapsevankriga – seega on emadel väga mugav toimetada.

Meil on tore müüa Sinu enda valmistatud käsitööd.

Kui oskad ise valmistada vanadest asjadest uusi toredaid tooteid, siis klientidel oleks vahva neid siit Kalamaja piirkonnast osta…

Kuidas toimetada kui soovid rentida müügiboksi?

Helista või kirjuta meile ja lepime kokku millal Sulle sobiks kõige paremini kohale tulla.

Kui oled valinud välja sobivad asjad, mida müüki tuua ja endale sobiva müügiperioodi, siis mõtle hästi läbi toodete hinnad, et kliendid neid osta sooviks.

Hinnasildid Saad meie juurest eelnevalt võtta ja valmis kirjutada või kui Sul on printimise võimalus, siis saad need enne välja printida hinnasildid . Kindlasti peavad need olema prinditud paksemale heledale paberile. Meie juures on olemas hinnasiltide kinnitusvahendid.

Väärtuslikematele esemetele soovitame külge panna turvaelemendid.

Müügiboksid on varustatud riidepuudega. Sinu hooleks jääb sättida oma kaup kenasti müügiboksi, määrata tootele õiglane hind ja kinnitada hinnasildid, soovi korral turvaelemendid.

Kogu müügiperioodi vältel hoolitseme Sinu boksi eest meie niipalju kui võimalik, kuid alati on tore kui tuled meie poest ise läbi ja vaataksid oma asjad üle, et nad kenasti sätitud oleks.

Soovitame bokse mitte väga täis kuhjata, sest siis ei leia kliendid neid üles ja kaup jääb ostmata, alati võid kaupa juurde tuua.

Kohtumiseni Kalamaja Basaaris!